Tuesday, July 23, 2024
HomeLajmeTaravari takohet me elitën universitare, së bashku do ta hartojnë Programin Presidencial 

Taravari takohet me elitën universitare, së bashku do ta hartojnë Programin Presidencial 

Kandidati për president nga rradhët e opozitës shqiptare, Arben Taravari, ka njoftuar se sot ka zhvilluar një takim me elitën universitare, me të cilët është në përgaditje të Programit Presidencial.
“Sot pata një takim tejet të rëndësishëm me një elitë universitare, akademike dhe ekspertë të fushave të ndryshme, për Programin Presidencial.

Së shpjeti, ky program i hartuar nga më Të Mirët e Vendit, do të prezantohet publikisht sepse Ju Meritoni Më Të Mirët!”, ka shkruar Taravari.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments