Friday, June 14, 2024

Maqedoni

Rajoni

BOTA

Showbiz

Momenti emocional i Eminem në dasmën e vajzës Hailie Jade

Hailie Jade, vajza e Eminemit dhe ish-it të tij Kim Scott-it, u martua me Evan McClintock-un në një ceremoni intime të rrethuar nga të...

TË FUNDIT

spot_img

Sport

Maresca trajneri më i ri i Chelseas

0
Enzo Maresca është zyrtarizuar sot si trajneri më i ri i Chelseas. Tekniku italian ka nënshkruar një kontratë pesë-vjeçare deri më 2029, e cila përfshin...

Gati zyrtarizimi i Mbappes, ndërsa prezantimi pas Evropianit

0
Po vjen momenti i zyrtarizmit të transferimit të Kylian Mbappesë te Reali i Madridit. Sapo të nisë java, klubi “merengues”, fitues i freskët i...

Rrëfimi i Armando Brojës: I thashë që do të fitojë Shqipëria kundër Kroacisë

0
Armando Broja ka dhënë rrëfimin e parë në një media shqiptare. Sulmuesi i Chelsea ishte i ftuar në emisionin që transmetohet në Youtube dhe...

Opinione

KULTURË

lifestyle

teknologji

Shëndeti

Kuriziotete

spot_img
spot_img