Friday, June 14, 2024
HomeKryesoretLajmi Fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Tetovë!

Lajmi Fundit/ Të shtëna me armë zjarri në Tetovë!

Para pak çastesh janë dëgjuar krisma kallashnikovi në qendër të Tetovës.

Ende nuk ka informacione për ndonjë viktimë apo të plagosur, policia ka dal në vendngjarje dhe po heton rastin.

Klan Maqedoni po e ndjek rastin nga afër për më shumë informacione pas pak..

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments