Friday, June 14, 2024
HomeMaqedoniFetai: I mbyturi të mbyt

Fetai: I mbyturi të mbyt

Shefi i kabinetit të kryetarit të ASH-së Arben Taravari, Arben Fetai përmes një postimi në facebook ka reaguar pas dekorimit të Ali Ahmetit “Qyter nderi” i Tiranës nga ana e kryebashkiakut Erion Veliaj i cili ditë më parë ka qëndruar në Prokurorinë e Posaçme kundër Krimit të organizuar dhe Korrupsionit (SPAK) si i dyshuar për korrupsion lidhur me hetimet për inceneratorin e Tiranës.

Fetai shkuan se Erion Veliaj duke u mbytur vetë nga SPAK, i hedh jelek shpëtimi Ahmetit.

Postimi i plotë:

“Erion Veliaj alias Lali Eri, duke u mbytur vetë nga SPAK, i hedh jelek shpëtimi Abaz Gjukës, alias Ali Ahmetit. E kanë harruar thënien popullore: “i mbyturi të mbyt”, shkruan Fetai.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments