Friday, June 14, 2024
HomeLajmeArtan Grubi ofendon rënd Albin Kurtin (Video)

Artan Grubi ofendon rënd Albin Kurtin (Video)

Artan Grubi ka ofenduar rënd kryemnistrin e Kosovës Albin Kurti, në hapjen e shtabit në Çair, ku ka dérguar mesazh direkt se Fronti Evropian i kryesuar nga BDI është kundër Albin Kurtit dhe VLEN:

“Frontin po e ndërtojmë bashkarisht, për ta shty këtë vend në BE, Front që po vizaton vijat e para të frontit mu këtu në Çair kundër uzurpimeve, kundër ndërtimeve pa leje, kundër hajnis, kundër mashtrimit, kundër tradhëtisë, kundër Rusisë, kundër VMRO-së, kundër Levicës, kundër Taravarit, Afrimit, Bilallit dhe atij që thotë nuk munesh, ndoshta edhe munesh ama masnej smunesh”, u shpreh Grubi.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments