Tuesday, July 23, 2024
HomeMaqedoniTaravari: Ziadinit i uroj të ketë bashkëpunim sa më të frytshëm me...

Taravari: Ziadinit i uroj të ketë bashkëpunim sa më të frytshëm me Menduh Thaçi dhe Ali Ahmetin

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët në një intervistë për Albanian Post ka folur për akuzat e ish Kryetarit të Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, se ish-bashkëpunëtori i tij e ka “tradhtuar” duke u rreshtuar me opozitën shqiptare!

“Ziadinit i uroj të ketë bashkëpunim sa më të frytshëm me Menduh Thaçi dhe Ali Ahmeti. Nuk duhet të jetë aspak e lehtë për të” – theksoi Arben Taravari.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments