Monday, July 15, 2024
HomeLajmeTaravari takime me qytetarët në Çegran dhe Forinë

Taravari takime me qytetarët në Çegran dhe Forinë

Kandidati për president nga koalicioni opozitar VLEN, Arben Taravari mbrëmë ka zhvilluar takime me banorët e Çegranit dhe Forinës.

Në këto aktivitete, Taravari ka prezantuar platformën e tij për president, duke premtuar se do jetë në shërbim të të gjithë qytetarëve.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit