Tuesday, July 23, 2024
HomeMaqedoniTaravari: Ditëlindje në atmosferë pune 5+1=6

Taravari: Ditëlindje në atmosferë pune 5+1=6

Kandidati për president nga radhët e koalicioni opozitar VLEN-, Arben Taravari feston ditëlindjen. Ai mbush 51 vjet.

Me këtë rast Taravari ka ndarë një foto bashkë me krerët dhe përfaqësuesit e VLEN-it në rrjetin social facebook.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lajmet e fundit

Recent Comments