Monday, July 15, 2024
HomeMaqedoniParashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Moti sot kryesisht me diell dhe i ngrohtë, do të fryjë dhe erë e dobët nga drejtimi jugor. Temperatura minimale do të jetë në interval prej 2 deri në 9, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 22 deri në 28 gradë, shkruan Alsat.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Temperatura minimale do të ulet në 6, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 28 gradë Celsiusë.

RELATED ARTICLES

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Lajmet e fundit