Monday, July 15, 2024
HomeLajmeNdërron jetë ish-ushtari i UÇK-së Ismail Rexhepi-Mala

Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së Ismail Rexhepi-Mala

Familjarët e tanime ish te ndjerit, nepermjet facebook-ut kane njoftuar per lajmin e hidhur:


“Vëllezër dhe motra ju informojme se sot pushoi së rrahuri zemra e ish luftëtarit të paepur të lirisë në Ushtrine Çlirimtare të Kosovës – Zona operative e Dukagjinit dhe Ushtrisë Çlirimtare Kombëtare Ismail Rexhepi – Mala nga Kumanova”.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit