Friday, June 14, 2024
HomeMaqedoniKy është 29-vjeçari, blogeri dhe këngëtari i njohur që mbeti i vrarë...

Ky është 29-vjeçari, blogeri dhe këngëtari i njohur që mbeti i vrarë gjatë përplasjes me armë zjarri në Shkup

Mbrëmjen e djeshme, një përplasje me armë zjarri ka ndodhur në Shkup, ku një 29-vjeçar mbeti I vrarë, ndërsa dy të tjerë u plagosën. Sipas mediave maqedonase, ngjarja ka ndodhur në rrugën “Bul.Nikolla Karev”.

Sipas informacioneve të para që ka arritur të siguroj Klan Maqedoni, në këtë përleshje me armë ka vdekur blogeri i njohur dhe këngëtari Amar Ismani.

Përplasje me armë zjarri në Shkup, ndërron jetë një person dhe plagosen dy të tjerë
Aty janë përfshirë disa persona ndërsa ka janë plagosur edhe 3.

“Në ora 23:45 më spitalin e qytetit në Shkup ‘Sh.Naum Ohridski’ është sjellë qytetari i plagosur T.A (24-vjeçar) nga Shkupi. Disa minuta më vonë në kompleksin e klinikave ‘Nënë Tereza’ të plagosur janë dërguar dy persona, O.B (19- vjeçar) dhe A.I (29-vjeçar), që të dy nga Shkupi. Disa minuta pas dhënies së ndihmës së parë, A.I ka ndërruar jetë” thonë nga MPB.
Më shumë detaje Ministria e Brendshme do të njoftoj gjatë ditës.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments