Friday, June 14, 2024
HomeMaqedoniIzet Mexhiti dhe Bekim Sali derë më derë në GaziBabë: Ndryshimit do...

Izet Mexhiti dhe Bekim Sali derë më derë në GaziBabë: Ndryshimit do t’i prijë Çairi

Bartësi i Njësisë Zgjedhore Numër 1, Izet Mexhiti së bashku me Bekim Sali, i cili renditet I dyti në listën e VLEN-it, për zgjedhjet parlamentare, kanë zhvilluar takime intensive me qytetarët e Gazibabës.

“Bashkë me Izetin takuam sot qytetarët e Gazibabës. Biseduam me ta rreth programit qeverisës të VLEN-it për 4 vitet e ardhshme dhe folëm rreth prioriteteve të Qeverisë sonë pas 8 majit.
Ndryshimi po vjen dhe Çairi do t’i prijë!
Çairi VLEN!”, thuhet në njoftimin e koalicionit VLEN

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments