Tuesday, July 23, 2024
HomeLajmeIsh ushtari i UÇK-së i reagon ashpër Zijadin Selës: Luftën do ta...

Ish ushtari i UÇK-së i reagon ashpër Zijadin Selës: Luftën do ta kesh hapur, më keqpërdore mua dhe familjen time!

Ka shkaktuar shumë bujë në opinion vendimi i grupit të Zijadin Selës për tu bërë bashkë me Ali Ahmetin. Reagime ka patur edhe nga anëtarë të Aleancës të cilët i kanë besuar Ziadin Selës.

I tillë është edhe reagimi i ish ushtarit të UÇK-së, Lirim Bajrami, i cili është shprehur se Sela oër herë të dytë ka keqpërdorur mundin e tij dhe familjes së tij
“Detyrimisht të reagoj !
Ziadin, burrnia nuk matet me pëshen trupore sepse sasia më e madhe përbehet me më shumë fekale.
Luftën do ta kesh te hapur sikurse ai shoku yt, sepse keqpërdore për herë te dytë mundin dhe sinqeritetin tim dhe të familjes sime.”, ka shkruar Lirim Bajrami, ish ushtar i UÇK-ës.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments