Friday, June 14, 2024
HomeLajmeHapja e shtabit të koalicionit VLEN në Çair

Hapja e shtabit të koalicionit VLEN në Çair

Koalicioni opozitar shqiptar, VLEN mbrëmë ka hapur shtabin në Çair, pas hapjes të shtabeve që u bënë ditë më parë në Tetovë, Gostivar, Kumanovë.

Në fotografitë e publikuara nga liderët e këtij koalicioni, një numër shumë i madh i qytetarëve kanë dalë në hapjen e shtabit.

“Çairi bastion! Frymën e ndryshimit s’ka kush e ndal”, ka shkruar Izet Mexhiti.

“Sonte Çairi dëshmoi se këtu nuk ka vend dikush që nuk VLEN. Ishte vetëm hapje e shtabit. Ajo që vijon do të jetë lumi i fitores. Ia VLEN”, ka shkruar Afrim Gashi.

“Në çdo vendbanim po ndodh Ndryshimi! Çairi #VLEN”, ka nënvizuar Bilall Kasami.

“Çairi VLEN”, ka shkruar Arben Taravari.

Koalicioni VLEN, përbëhet nga katër parti, Aleanca për Shqiptarët, Alternativa, Lëvizja BESA dhe Lëvizja Demokratike

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments