Tuesday, July 23, 2024
HomeLajmeFaton Ahmeti dhe djali i drejtorit të Konviktit të UT-së, Ajetali Dervishi...

Faton Ahmeti dhe djali i drejtorit të Konviktit të UT-së, Ajetali Dervishi – Tushi ofendojnë rëndë qytetarët dhe mbështetësit e Taravarit (Foto)

Në redaksinë e portalit tonë ka arritur një fotografi nga lexuesit ku në fotografinë e postuar në rrjete sociale ofendohen qytetarët dhe mbështetësit e

kryetarit të Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari njëherit dhe kandidat për president të Maqedonisë së Veriut nga koalicioni VLEN.

Në fotografinë e postuar nga Fetish (Bade) Dervishi, djal i fuksionerit të BDI-së, Ajetali Dervishi – Tushi drejtor i konviktit studentor të Universitetit të Tetovës me mbishkrimin “Vetem per qent e taravarit nuk ka torte“ i shoqëruar në fotografi me sekretarin gjerneral dhe kryetari i degës së Tetovës të Bashkimit  Demokratik për Integrim, Faton Ameti shtrohet pyetja a është ky shembull i gjeneratës së re që kultivon Bdi-ja e së ardhmes?

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments