Tuesday, July 23, 2024
HomeMaqedoniE gjithë vemendja tek Arben Taravari dhe Qeveria e Re

E gjithë vemendja tek Arben Taravari dhe Qeveria e Re

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët dhe njëherit njëri ndër udhëheqësit e koalicionit VLEN, Arben Taravari sonte është i ftuar në emisionin Click Plus TV 21, ku po diskuton për aktualitetin politik. Gjatë transmetimit të debatit në rjetet sociale si duket e gjithë vëmendja e opinionit është tek Arben Taravari dhe tek bisedimet për Qeverinë e Re.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments