Friday, June 14, 2024
HomeMaqedoniArben Taravari njofton se VLEN anulon tubimin, shkak aksidenti tragjik

Arben Taravari njofton se VLEN anulon tubimin, shkak aksidenti tragjik

Arben Taravari kandidat për president nga VLEN nëpërmjet një video mesazhi ka njoftuar se tubimi në Gostivar anulohet përshkak të aksidetit tragjik që ka ndodhur.

“Të nderuar qytetar të Gostivarit, ngushëllime të gjithëve. Sot ka ndodhur një rast tragjik në Gostivar, në aksident trafiku ka humbur jetën Edmon Hamzai, shpreh ngushëllime familjes së tij dhe gjithë Gostivarit”

Ndryshe, sot duhej të mbahej tubimi qëndror i tubimit në Gostivar.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments