Friday, June 14, 2024
HomeLajmeAksident i rëndë trafiku në Çairçank, rrokulliset vetura

Aksident i rëndë trafiku në Çairçank, rrokulliset vetura

Një aksident i rëndë ka ndodhur në “Çairçankë” të Shkupit ku një veturë me targa të Shkupit është rokullisur.

Nuk ka informacione për të lenduar, policia ka arritur në vendin e ngjarjes dhe po hetohet se si erdhi deri te aksidenti.

RELATED ARTICLES

Lajmet e fundit

Recent Comments